Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Hornbæk og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Netto, Rema 1000 og SuperBrugsen.
Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!
Netto: Coca-Cola, Fanta eller Squash sodavand til kun 11 kr.
Netto fejrer fødselsdag med et super tilbud på Coca-Cola, Fanta eller Squash sodavand. Du kan få en 1,5 liters flaske for kun 11 kr. Tilbuddet gælder fra lørdag den 5. september til fredag den 11. september.
Rema 1000: Hakket grise- og kalvekød til kun 25 kr.
Rema 1000 tilbyder hakket grise- og kalvekød, koteletter, stegeflæsk eller Frilandsgris hakket grisekød til en pris af kun 25 kr. for 400-500 g. Tilbuddet er gældende fra søndag den 6. september til lørdag den 12. september.
SuperBrugsen: Spier Signature vin til 35 kr.
SuperBrugsen har et godt tilbud på Spier Signature vin fra Sydafrika. Du kan få en flaske på 75 cl for kun 35 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 4. september til torsdag den 10. september.
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.